באיזה אירועים ניתן לשלב את ההרכב שלכם?

ובכן, לפי הנסיון של השנים הקודמות, האופציה הפופולרית ביותר, היא קבלת פנים בחתונה, אבל לא רק...אנו מנגנים בכנסים, אירועים עסקיים, אירועים פרטיים, בר מצוות, בריתות ומנגנים מוזיקת רקע בזמן הארוחות בחתונה. באירועים קטנים שאין בהם DJ אנחנו יכולים ללוות גם את כל האירוע. אנו עושים גם תוספות כגון שיר סלואו לחתן ולכלה ושירי כניסה / יציאה מהחופה.

איזה סוג של מוזיקה אתם מנגנים?

ההתמחות שלנו היא ג'אז קלאסי של שנות ה-30, 40 וה-50, אבל לא רק...יש לנו מוזיקה לטינית ובוסה נובות ברפרטואר, שירי פופ בעיבודים ג'אזיים וגם קצת מוזיקה ישראלית.

כמה נגנים יש בהרכב?

ההרכב יכול להיות קטן (2 או 3 נגנים), בינוני (4 נגנים) או הרכב מלא (5 או 6 נגנים). יכול לכלול זמרת או להיות אינסטרומנטלי (רק מוזיקה) – הכל כמובן לפי טעמכם האישי ולפי הצרכים של האירוע. נשמח לייעץ לכם בנושא ולהסביר את כל האופציות בהרחבה...

האם אתם משתמשים בפלייבקים / מוזיקה מוקלטת?

לא. אנו מנגנים 100% מוזיקה חיה.

האם המוזיקה שלכם מתאימה לריקודים?

הכל תלוי בסוג האירוע שאתם עושים. לא נוכל להיות תחליף לדי ג'יי או ללהקת חתונות שמרקידים את הקהל אל תוך הלילה, אבל...אם זה אירוע של יום שישי בצהריים, או אירוע קטן ואינטימי, או שאתם פשוט לא שמים דגש על נושא הריקודים – כן נוכל לנגן מוזיקה יותר קצבית כשצריך, שתיתן אפשרות לרקוד לאנשים שרוצים. יש לנו גם אופציה לקחת מכם פלייליסט שאתם בניתם ולנגן אותו בזמן הריקודים.

האם אתם עובדים בכל הארץ?

אנו מגיעים לכל חלקי הארץ, ואף מעבר לזה – כולנו אוהבים מאוד לטייל בעולם, ואם יש לכם אירוע בחו"ל ותרצו להזמין אותנו, נשמח לבוא ולנגן בשבילכם:)

האם אתם מביאים אתכם את כל הציוד הדרוש?

אנו באים עם כל הציוד הדרוש, פרט למערכת P.A. (מערכת הגברה חיצונית). לא תמיד יש צורך בהגברה חיצונית – לדוגמה במקומות קטנים ומקומות סגורים, ובמקרה של הרכב אינסטרומנטלי (ללא זמרת) ההרכב בדרך כלל ישמע טוב בלי ההגברה החיצונית. כאשר כן יש צורך, ברוב המקרים יש אפשרות להתחבר למערכת ההגברה של המקום. אם אין אפשרות להתחבר למערכת ההגברה של המקום, ניתן לשכור זוג רמקולים מוגברים (אנחנו דואגים לכם להשכרה).

מי בוחר את השירים שתנגנו באירוע?

אתם יכולים לבחור שירים ספציפיים מהרפרטואר שלנו או פשוט לתת לנו כיוון של מה אתם אוהבים. או אם אתם לא בטוחים או שפשוט אין לכם זמן, אנחנו בשמחה נעשה את העבודה בשבילכם:)

אם יש שיר ספציפי שנרצה שתנגנו אבל הוא לא ברפרטואר שלכם, האם תוכלו לבצע אותו?

בהחלט. יש זוגות שרוצים שיר ספציפי להיכנס איתו לחופה, או בשביל ריקוד הסלואו שלהם, או סתם שיר שחשוב להם לשמוע בקבלת הפנים. אין שום בעיה, נעשה את מיטב יכולתנו כדי להכין אותו במיוחד בשבילכם. אנחנו מאוד גמישים בעניין:)